Smak i forma


Przygotowujemy dla Was smaczne posiłki, które pozwalają zachować dobrą formę! W codziennych zestawach na cały dzień otrzymujecie od nas 5 zbilansowanych posiłków o określonej kaloryczności, rozpisanych przez naszego dietetyka. Nasi kucharze codziennie przygotowują potrawy z pełną starannością, stosując przy tym produkty najwyższej klasy, pochodzące od polskich dostawców.

Nasi kurierzy dostarczają potrawy prosto do waszych domów i biur tak, abyście nie musieli tracić czasu na zakupy i gotowanie. Działamy na terenie i w okolicach Wrocławia, tu też powstają posiłki, co oznacza, że trafiają do Was naprawdę szybko, bez konieczności długiego przechowywania.

Dni tematyczne


Dbamy o różnorodność, aby każdego dnia dostarczać Wam inne, zawsze smaczne i zróżnicowane potrawy. Nasi Smakowicze już nie raz przekonali się, że dieta nie musi być nudna. Wręcz przeciwnie!

Wybrane środy zamieniamy na dni tematyczne i zapraszamy Was w kulinarną podróż dookoła świata! Były już m.in. tradycyjne dania kuchni azjatyckiej i meksykańskiej.

Dlaczego my?


Wysoka jakość produktów


Nasi szefowie codziennie przygotowują potrawy z pełną starannością, stosując produkty najwyższej klasy.


Bezpieczna kuchnia


Gwarancją bezpieczeństwa spożywanej żywności jest wprowadzony system HACCP.


Wsparcie dietetyków


Dieta Smaki Formy sporządzana przez wykwalifikowanego dietetyka.


Dostarczamy
pod sam dom


Dostarczamy posiłki pod drzwi do klienta. Zestawy docierają do Was w nocy. Usługa jest wliczona w cenę.